Author: n***g
Date:
Review: love it
Màu sắc: Vàng
Price: 216.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25030452105555644 |
Author: n***g
Date:
Review: love it
Màu sắc: Vàng
Author: 6***9
Date:
Review: Perfect for Doja Cat’s Tour Ma Vie concert!! Everyone loves my wig and it looks like real. I love the quality and everything. Will buy soon.
Màu sắc: Vàng
Author: y***4
Date:
Review: جميله جميله شكلها زى الصوره بالظبط حبييييت شكرا شى ان
Màu sắc: Dark Brown
Author: e***9
Date:
Review: the wig is high quality, it fits so nice and looks so natural, the color is exactly what I wanted.
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm